04 września 2017 22:23 | Aktualności

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018

4 września 2017 roku uczniowie rozpoczęli kolejny rok szkolny - 2017/2018.

Uroczystą akademię poprzedziła msza święta w kościele parafialnym w Tuszynie. Następnie wszyscy zebrani udali się do hali sportowej, gdzie odbyła się inauguracja nowego roku szkolnego.

Pani dyrektor - Joanna Owczarek- Szymajda serdecznie powitała uczniów, rodziców, nauczycieli oraz zaproszonych gości - przewodniczącą Rady Rodziców - p. Agnieszkę Witkowską, księdza proboszcza - Marka Stępniaka oraz dyrektora Miejskiego Centrum Sportu i Wypoczynku - p. Arkadiusza Purymskiego. Podczas rozpoczęcia pani dyrektor przedstawiła nauczycieli uczących w nowym roku szkolnym oraz złożyła życzenia. Po części oficjalnej dzieci uczęszczające na treningi judo zaprezentowały swoje umiejętności pod okiem instruktora p. Bartłomieja Anderwalda.

Po pokazie uczniowie udali się do klas, gdzie spotkali się ze swoimi wychowawcami.