16 października 2017 19:08 | Aktualności

Apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej

Dnia 13 października 2017 roku z okazji Dnia Nauczyciela w hali sportowej odbył się uroczysty apel przygotowany przez uczniów klasy IIIa i ich wychowawczynię - panią Alicję Wojtalę. Trzecioklasiści wychwalali zbawienną rolę nauczyciela w edukacji człowieka. Każdemu z nas łza w oku się zakręciła, gdy usłyszeliśmy tak wiele pochwał od swoich wychowanków. Atmosferę uświetnił Chór Szkolny pod kierownictwem pana Mariusza Kotarskiego. Pani Dyrektor Joanna Owczarek- Szymajda przypomniała skąd wzięło się święto, kto i kiedy je obchodzi, a co najważniejsze podziękowała nauczycielom, pracownikom szkoły za trud pracy wkładany każdego dnia, by dzieciom uczącym się w naszej szkole było dobrze i komfortowo.