13 października 2017 21:29 | Aktualności

Ślubowanie klas pierwszych

W dniu 13 października 2017r. w Szkole Podstawowej Nr 1 w Tuszynie odbyło się ślubowanie klas pierwszych. Uroczystość miała doniosły charakter. Na początku pierwszoklasiści swym występem słowno- muzycznym udowodnili, że znają już zasady zachowania się w szkole, kochają swoją ojczyznę, wiedzą jak bezpiecznie poruszać się po ulicach i potrafią godnie reprezentować swoją szkołę. Po uroczystym ślubowaniu i pasowaniu na ucznia przez p. dyrektor mgr Joannę Owczarek - Szymajdę uczniowie otrzymali dyplomy i słodkie upominki od rodziców. Nad przebiegiem ceremonii czuwały wychowawczynie klas I – mgr Ewa Kwiatkowska, mgr Elżbieta Nowicz, mgr Renata Kondaszewska.

Dyrekcja, wychowawcy i uczniowie dziękują Rodzicom za pomoc i zaangażowanie w przygotowanie całej uroczystości, a wszystkim zaproszonym gościom za obecność i pamięć oraz wspaniałe upominki.