22 października 2017 17:53 | Aktualności

Bieg w Zofiówce

22 października 2017 r. w Zofiówce odbyła się IV edycja biegu upamiętniająca mieszkańców Zofiówki zamordowanych przez Niemców w październiku 1939 roku.

Bieg odbył się na dystansach 400 m, 800 m, 2500 m oraz marsz nordic walking.

Naszą szkołę w biegu na 400 m reprezentowali: z klasy VI c - Aleksandra Kotlicka, która zdobyła I miejsce oraz uczniowie klasy V a - Sandra Górowska, Maja Majewska, Kornelia Praczkiewicz, Patrycja Przybylska, Iga Szulc i Oliwier Kosiada. Przedstawicielami szkoły na dystansie 800 m byli: z klasy VII c - Natalia Ender i Mariusz Nastałek  zdobywcy IV miejsca oraz Karolina Sztandor, która zajęła V miejsce, a także Dawid Cieśliński i Norbert Justyna.

W marszu nordic walking wzięły udział  p. dyrektor Joanna Owczarek - Szymajda, która zajęła III miejsce oraz p. Aneta Małgorzaciak - zdobywczyni I miejsca.

W biegu na 2500 m na II miejscu uplasował się nauczyciel naszej szkoły - p. Robert Kobylarczyk.

Opiekę nad uczniami sprawowali rodzice oraz nauczyciele wychowania fizycznego - p. Aneta Małgorzaciak i p. Wiktor Kacperczyk.

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy, a zwycięzcom gratulujemy.