10 listopada 2017 21:55 | Aktualności

Akademia z okazji Narodowego Święta Niepodległości

10 listopada 2017 roku w naszej szkole odbyły się obchody Narodowego Święta Niepodległości. Pierwsza część apelu odbyła się dla uczniów młodszych i została przygotowana przez dzieci z klasy III c pod kierunkiem p. Jolanty Miszteli. Część druga skierowana była do młodzieży. Program muzyczno - słowny przygotowali uczniowie klasy VII a i VII b pod kierunkiem p. Moniki Bladowskiej oraz chór szkolny pod batutą p. Mariusza Kotarskiego.

Podczas uroczystości młodzież śpiewała pieśni patriotyczne, recytowała wiersze, a także odegrana została scenka rodzajowa, której celem było wyjaśnienie, jak ważną wartością jest wolność.

Społeczność szkolna z zainteresowaniem i w skupieniu obejrzała oraz wysłuchała tej szczególnej lekcji historii.