24 listopada 2017 22:28 | Aktualności

Wycieczka do Warszawy klas: V b, VI a i VII a

W dniu 24.11.2017 r. odbyła się wycieczka do Warszawy, w której uczestniczyli uczniowie z klasy V b, VI a i VII a. W planie było zwiedzanie Centrum Nauki "Kopernik", Stadionu Narodowego i Starego Miasta. Nasi "mali odkrywcy"sprawdzali swoje umiejętności zdobyte na lekcjach testując zdolności manualne i intelektualne podczas eksperymentów w Centrum Nauki "Kopernik".Nie obca im była wiedza z astrologii, podstaw fizyki i chemii, matematyki. Można było zobaczyć, w jaki sposób powstaje tornado, fale na morzu i oceanie. Sprawdzali, jakie zmiany zachodzą w ciele kobiety podczas ciąży. Po tych owocnych naukach, uczniowie odwiedzili Stadion Narodowy, który wzbudził wiele pozytywnych emocji. Wieczorem zwiedzany był Rynek Starego Miasta. Tuż po godzinie 20.00 uczniowie pełni wrażeń wrócili do Tuszyna.
Opiekę sprawowali wychowawcy klas:p.Robert Kobylarczyk, p.Ewa Maciejek i p.Katarzyna Gabrych-Zawisza.