Konkursy i sukcesy

26 października 2017 13:34 | Konkursy i sukcesy

26 października 2017 r. w Wiśniowej Górze odbył się II etap (na szczeblu powiatu) XII edycji Konkursu Sprawności Fizycznej i Wiedzy o Bezpieczeństwie dla uczniów klas drugich.

Naszą szkołę reprezentowali zwycięzcy I etapu- Oliwia Znojek i Jan Leszczyński z kl. II a pod opieką p. Agnieszki Krawczyk.

Konkurs ten przeprowadzony był w ramach programu prewencyjnego ,,Policyjna Akademia Bezpieczeństwa”.

Celem tego konkursu było:

• popularyzowanie zasad poszanowania i przestrzegania przepisów prawa,
  • utrwalenie wiadomości z zakresu bezpieczeństwa w ruchu drogowym i profilaktyki wiktymologicznej,
  • kreowanie pozytywnego wizerunku Policji w społeczeństwie.

W II etapie konkursu uczestnicy napisali test wiadomości z zakresu bezpieczeństwa w ruchu drogowym i profilaktyki wiktymologicznej oraz pokonywali sprawnościowy tor przeszkód.

Oliwia i Jan uzyskali z testu maksymalną ilość punktów.

Nasi uczniowie uplasowali się na czwartym miejscu i godnie reprezentowali naszą szkołę w tym konkursie. Za to serdecznie im dziękujemy i życzymy  wielu sukcesów.

Uczniów do konkursu przygotowywała p. Agnieszka Krawczyk.

Serdeczne dziękujemy p. Annie Leszczyńskiej za pomoc w zorganizowaniu przejazdu uczniów na konkurs.